Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu)

2 posters
YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu) Empty
MesajKonu: BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu)   BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu) EmptyÇarş. 16 Eyl. 2009 - 21:15

BUNLARI
Haram Yemeyen Ordu
Osmanlı ordusunun, İslam'ı tek bir bayrak altında toplamak gayesiyle Mısır seferine giderken Gebze yakınlarındaki bağlık-bahçelik bir arazide mola verdiğinde Yavuz Sultan - Selim'in bütün askerlerin heybelerini arattığını ve hiçbirinde meyve cinsinden birşey çıkmaması üzerine ellerini Ulu Dergah kaldırıp :
"Allahım, sonsuz şükürler olsun. Bana haram yemeyen bir ordu lutfettin. Eğer askerimin içinde tek bir kişi sahibinden izinsiz bir meyve yeseydi ve ben bunu haber alsaydım Mısır seferinden vazgeçerdim'.' diyerek Rabbine sonsuz hamd ü senalarda bulunduğunu. ...
BİLİYOR MUYDUNUZ?
guldemeti
Admin
guldemeti

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu) Empty
MesajKonu: Geri: BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu)   BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu) EmptyPerş. 17 Eyl. 2009 - 15:20

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu) 480621

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Haram Yemeyen Ordu)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bunları Biliyor Muydunuz?
» BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ
» Bunları biliyor muydunuz?
» BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?(Cennette Yer)
» Bunları Biliyormusunuz - 1