Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

Göğebakan kasımda evine dönüyor

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

Göğebakan kasımda evine dönüyor Empty
MesajKonu: Göğebakan kasımda evine dönüyor   Göğebakan kasımda evine dönüyor EmptyPerş. 8 Ekim 2009 - 17:06

4. Kemoterapi tedavisi için hastanede bulunan sanatçı Murat Gömğebakan, lösemili hastalar ve yakınlarının konuk olduğu bir televizyon programına hastane odasından seslendi. Sanatçı kasımda evine dönecek.

Bir süredir lösemiyle savaşan Murat Göğebakan, bir ayağı sakat olduğu için çocukluğunda yakartop oynayamadığını ve bunun içinde ukde kaldığını söylüyor . Yaklaşık beş ay önce lösemiye yakalanan sanatçı Murat Göğebakan, önceki gün telefonla, Kanal D'de ekrana gelen 'Doktorum' programının canlı yayınına katıldı.

Hastanede tedavi gören Göğebakan, kasım ayında evine döneceğinin haberini verdi.

Lösemili çocuklar ve ailelerin konuk olduğu programı hastane odasında dinlediğini ifade eden ünlü sanatçı, bundan sonraki yaşamında lösemili çocuklara destek vereceğini belirtti. Bir gün herkesin böyle bir acı yaşayabileceğine dikkat çeken Murat Göğebakan, "Bir daha dünyaya gelsem vallahi billahi yakartop oynamak isterim" diyerek içinde kalan bir ukdeyi de şöyle anlattı: "Küçükken bir öğretmenim ayağım sakat olduğu için yakartop oynatmamıştı. O beni korumak istemişti ama ben hâlâ onun üzüntüsünü yaşıyorum!"

BİR ABİLERİ VAR

Göğebakan, stüdyoda bulunan konuklara da bundan sonra kendilerine destek olma sözü verdi: "Hastaneden çıktığımda orada bir ağabeyleri olacak. Onlar için elimden ne gelirse yapacağım, söz!"

Göğebakan kasımda evine dönüyor
1 sayfadaki 1 sayfası