Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi ikinci kişisel resim sergisini açtı.

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi ikinci kişisel resim sergisini açtı. Empty
MesajKonu: Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi ikinci kişisel resim sergisini açtı.   Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi ikinci kişisel resim sergisini açtı. EmptyCuma 23 Ekim 2009 - 21:06

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi ikinci kişisel resim sergisini açtı.

Manavgat Anadolu Lisesi 12'nci sınıf öğrencisi Arzu Sayan, ikinci kişisel resim sergisini Manavgat Belediyesi Kültür Evi (MBKE)'nde babasıyla birlikte açtı.

Baba Timur Sayan, Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)'na hazırlanırken, fedakarlıkta bulup ikinci resim sergisini açtığı için kızını tebrik etti. Öğrenci Arzu Sayan'ın MBKE'nde açtığı karma resim sergisinde 50 karakalem, yağlı boya, sulu boya ve pastel çalışması bulunuyor.

İlköğretim 6'ncı sınıftan itibaren resim yaptığını belirten Arzu Sayan, ders çalışırken sıkılınca evlerinde resim yaparak rahatladığını ifade etti. Sayan, üçüncü resim sergisini de YGS sonrası açmayı düşündüğünü kaydetti.

Hacettepe Tıp Fakültesi'ni kazanmak için yoğun bir şekilde YGS'na hazırlandığına belirten Sayan, ders çalışırken resim yapmaya da vakit bulduğunu kaydetti. Sayan, "İkinci karma sergimi açmamda en büyük destekçim babam oldu. Sergimi baba ithaf ediyorum. Babamı yanımda görmek bana güç verdi. En büyük idealim Hacettepe Tıp Fakültesi'ni bitirip doktor olmak." diye konuştu. Sayan, serginin 3 gün açık kalacağını belirtti.

1 sayfadaki 1 sayfası