Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

İstanbul’da daha çok film...

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

İstanbul’da daha çok film... Empty
MesajKonu: İstanbul’da daha çok film...   İstanbul’da daha çok film... EmptySalı 27 Ekim 2009 - 15:53

İstanbul’a gelen ünlü aktör Bruce Willis İstanbul’a hayran kaldı

Dünyaca ünlü Amerikalı aktör Bruce Willis, İstanbul’u göklere çıkardı. ’Fashionable İstanbul by Avea’ etkinlikleri kapsamında CNN TÜRK’te canlı yayına konuk olan Willis, “İstanbul’a ilk kez geliyorum.Yakın tarihinizi bilmiyorum ama eski tarihinizi çok iyi biliyorum. Gelmeden İstanbul tarihini okudum. Tarihi doku çok güzel korunmuş. Çok modern ve Avrupai bir şehir, bir dünya kenti. Burada daha çok film çekilmeli” dedi.

Willis evliliğiyle ilgili olarak da “Her günü balayı gibi yaşıyorum. Hâlâ balayı devam ediyor. Her sabah uyandığımda ne kadar mutlu olduğumu görüyorum. Evlilik çok güzel gidiyor. Daha çok evde vakit geçiriyoruz” diye konuştu. Ocak ayında çekilecek yeni filminin çekimlerine hazırlandığını, bu nedenle daha çok eşi ve 16 yaşındaki kızı Lulu ile vakit geçirdiğini belirten Willis, röportaj sırasında eğilerek yakın korumasına “Türkçe teşekkür ederim nasıl denir?” diye sordu ve röportaj bitiminde Türkçe teşekkür etti.

Willis’in eşi Emma Heming ise “Ünlü bir aktörle evli olmak zor mu? Nereye gitseniz kameralar ona doğru dönüyor?” sorusuna “Hayır değil, hiç değil. Dünya çapında bir şöhret, Hollywood efsanesi ve ben hiç gocunmuyorum. Yani evde de çok oturuyoruz, evde de vakit geçiriyoruz” karşılığını verdi. Ünlü çift, dün akşam da Acun Ilıcalı’nın sunduğu “Var mısın Yok musun” yarışmasının çekimlerine katıldı. Emma Heming yarışırken, Bruce Willis de eşine destek oldu. Çekimler sırasında yıllar önce oynadığı “Mavi Ay” adlı televizyon dizisinin Türkiye’de de yayınlandığını öğrenen Willis, “Herkesin Mavi Ay’ı izlemiş olabileceğine inanamıyorum” diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Emma Heming’in yarışmadan kazandığı para ‘Bir Dilek Tut Derneği’ne bağışlanacak.

Willis ve Heming defileden sonra partiye koştular

Bruce Willis ve eşi defileyi izledikten sonra Ortaköy’deki “Anjelique” adlı mekanda düzenlenen partiye katıldı. Sosyetenin yoğun ilgi gösterdiği after partiye katılan isimler arasında organizasyonun yüzü Bar Refaeli, Ivana-Yurdal Sert, Pierre Van Hooijdonk , Özben Önal gibi ünlü isimler hazır bulundu. Partiye katılanlar, ünlü aktör Bruce Willis ile fotoğraf çektirebilmek için adeta birbiriyle yarıştı. Willis ve eşi Emma Heming, objektiflere Aslışah Alkoçlar, Neslişah Aksoy ve Sevin Ergun ile de poz verdi. Bu arada ünlü top model Lily Donaldson da after partide alkolü fazla kaçırınca menajeri Herve Bugon ile kavga etti.

Willis’in eşi 28 yaşında

54 yaşındaki Bruce Willis’in ikinci evliliğini yaptığı Emma Heming, Victoria’s Secret’ın modellerinden. 28 yaşındaki Heming, eşiyle arasındaki yaş farkının önemli olmadığını söylüyor.

İstanbul’da daha çok film...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir daha çay içmeyiz
» İstanbul'a 18 saat su yok
» ASELSAN'da bir sır ölüm daha
» Horizon 1 mürettebatı istanbul'da
» İstanbul felaketlere gebe