Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

Yeni bir zayıflama yöntemi

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

Yeni bir zayıflama yöntemi Empty
MesajKonu: Yeni bir zayıflama yöntemi   Yeni bir zayıflama yöntemi EmptySalı 27 Ekim 2009 - 15:57

Diyetisyen Seçil Kenar, yeni bir zayıflama yöntemini Saba Tümer'e anlattı

CNNTÜRK'te ekrana gelen Saba Tümer'le Bu Gece programının konuğu Diyetisyen Seçil Kenar idi.

Yeni bir zayıflama yöntemi olan York Testi hakkında bilgiler veren Kenar, bu zayıflama yönteminde hangi besinin kişiye dokunduğunun tespit edildiğini belirtti.

"Sağlıklı yaşamak için ya da kilo vermek için önemli olan hangi besinin size dokunduğunu bilmektir" diye konuşan Seçil Kenar, kişiye hangi besinin dokunduğu bilinmeden yapılan diyetlerin o kişiyi zehirleyebildiğini ifade etti.

Kenar, "Bu tür testler hem kilo bakımından hem de diğer kronik hastalıklarda çok ciddi yapılmış araştırmalar var. Ben yıllarca araştırdım bu testi. Kişilerde uyguladığımda da hem kronik hastalıklar konusunda çok gerileme görüldü hem de çok rahat diyet yaptığını ve kilo verdiğini gördüm" dedi.

Diyetisyen Seçil Kenar, kişinin kendisine dokunan yiyeceklerin diyetlerden çıkarılması durumunda metobolizmanın da hızlandığının gözlendiğini sözlerine ekledi.

Yeni bir zayıflama yöntemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KEY hak sahiplerine yeni şok
» 6 yeni film gösterimde
» yeni akabe forum bekleriz...
» "Yeni gözaltılar olabilir"
» Sivasspor yeni hocasını buldu