Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

Başka istifaya gerek yok!

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

Başka istifaya gerek yok! Empty
MesajKonu: Başka istifaya gerek yok!   Başka istifaya gerek yok! EmptyC.tesi 21 Kas. 2009 - 16:25

Sansasyonel bir hafta yaşayan G.Saray Yönetiminden açıklama

Helvacı: “Yiğit Şardan suçu yokken istifa etti ve kararından dönmedi. Başka istifalar söz konusu değil.”

SANSASYONEL bir hafta yaşayan G.Saray Yönetimi, dün yaptığı olağanüstü toplantının ardından ikinci başkan Mehmet Helvacı “Çok üzgünüz. Bu toplantı Yiğit Şardan’ın istifası üzerine yönetim kurulunun bir dertleşmesiydi. İstifa tek taraflı bir karardır. Yiğit Şardan kararından dönebilirdi ya da sadece şubedeki görevinden istifa edebilirdi ama yapmadı. Kendi suçu olmamasına rağmen böyle bir duruş sergiledi. Başka istifaya gerek yok Yiğit Şardan’ın yerine biri gelmesi zorunluluktur. Başkanın tespit ettiği yedek üyelerden biri atanacaktır” ifadelerini kullandı.

G.SARAY Yönetimi adınaysa resmi internet sitesinde şu açıklama yayınlandı: “G.Saray Basketbol Erkek Takımı’nda yaşanan ve Kulübümüzü derin üzüntüye sürükleyen olaylar Yönetim Kurulu üyesi ve Başkan Yardımcısı olan Yiğit Şardan’ın istifasına yol açmıştır. Çalışmaları ve projeleri ile Yönetim Kurulumuz’un değerli bir üyesi olan Yiğit Şardan’ın bizi de bağlayan istifasını üzülerek başka bir alternatifimiz bulunmadığından kabul etmiş bulunmaktayız.

ÜYELER ‘DİSİPLİN’E

OLAYLA ilgili hiçbir bilgisi bulunmamakla beraber şube sorumluluğu ve kurumsal yönetim anlayışı gereği görevinden istifa eden arkadaşımızı G.Saray’ın üstün menfaatlerini korumak maksadı ile gösterdiği hassasiyet ve G.Saray duruşu nedeniyle kutluyor ve bugüne kadar ki çalışmaları nedeni ile kendisine teşekkür ediyoruz.”

BUNUN dışında olaylara adı karışan ve G.Saray Spor Kulübü Üyesi olan yetkili isimleri de Disiplin Kurulu’na sevkeden sarı-kırmızılı yönetim alınacak ifadeler doğrultusunda sorumlu isimleri üyelikten ihraç etmeye kadar varacak süreci de dün başlatmış oldu.

Başka istifaya gerek yok!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PEYGAMBERE NE GEREK VAR
» BAna Seni GErek Seni (söz : Yunus Emre)Boykot RAni
» Hazret-i Enes gibi çocukluğunu Peygamber -sallâllâhü aleyhi ve sellem- Efendimiz’in terbiyesinde geçiren başka sahâbîler
» Gavs aşağı Gavs yukarı, sanki başka sülaleden birşey çıkmıyor ! - Seyyid Fatih Nurullah HZ