Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

Seni Seviyorum ALLAH’ım..

3 posters
YazarMesaj
SeyyaH
Admin
SeyyaH

Seni Seviyorum ALLAH’ım.. Empty
MesajKonu: Seni Seviyorum ALLAH’ım..   Seni Seviyorum ALLAH’ım.. EmptyPtsi 31 Ağus. 2009 - 14:51

Çünkü Hakiki Kemalin ve Cemalin sahibi sensin ’ım…

Senden başka ilah yoktur ’ım. Hadsiz ihtiyaçlarım var , kalbim,ruhum ve bedenim sonsuz düşmanların hücumuna hedef… Yalnız sen beni bütün düşmanlarımın şerrinden koruyor ve yalnız sen bütün ihtiyaçlarımı karşılıyorsun.. Çünkü senden başka ilah yoktur.. Çünkü Rahim sensin, Kadir sensin ’ım, bütün güzel isimlerin sahibi sensin, yalnız sen..

Sen Vahid’sin (birsin) ’ım…. Hiçbir şey, hiçbir zaman, hiçbir mekan senin kabza-i tasarrufundan hariç olamaz. Kainattaki muhteşem düzen, akıl almaz derecede ölçülü yaratılış, mikro alemden makro aleme kadar her şeydeki hassas denge buna şahittir. Yalnız sana müracaat ediyorum.. Başkalara boyun eğmiyorum, hiçbir şeyden korkup titremiyorum. Çünkü her şeyin anahtarı senin yanında ve her şeyin dizgini senin elinde, her şey yalnız senin emrinle halledilir. Seni buldum ’ım. Hadsiz korkulardan kurtuldum Sultan’ım.

Sen Ehad’sin ım. İsimlerinle bize nihayetsiz yakınsın. Hiçbir mekanda olmadığın gibi her mekanda hazırsın. Saltanatında şerikin ve ortağın olmadığı gibi, icraatında ve vücut vermende de ortağın yoktur ’ım. Sen yardımcılara ihtiyacı olmaktan münezzehsin. Senin emir ve kuvvetin olmazsa hiçbir şey hiçbir şeye müdahale edemez. Doğrudan doğruya her anda, her yerde, her arzumda senin huzuruna çıkıp ihtiyaçlarımı yalnız sana arz edebiliyorum. Rahmetini bulup, kudretine dayanarak hadsiz sevinci kazanabiliyorum.

Her şey senin mülkündür, mülkünde dilediğin gibi tasarruf edersin ’ım. Ne mutlu bana ki, senin kölenim ve mülkünde çalışıyorum. Ben kendime malik değilim, bu vücut nimeti de senindir, koruyucusu da sensin, senin Kudretine ve Rahmetine güveniyor , mülkü sana emanet ediyor ve hiçbir sıkıntıdan, hastalıktan, beladan azap çekmiyorum.

Hamd yalnız sanadır ’ım. Çünkü bütün nimetler senindir, senin hazinenden çıkar ve hazinen ise daimidir.. Nimetin yok olmasından azap çekmiyorum ’ım. Çünkü Rahmet hazinen tükenmez. Meyveler gitse de ağacın baki olduğunu biliyorum ’ım. Her bir nimette seni düşünüyor, Rahmetinin iltifatını ve şefkatinin teveccühünü ve inamının(nimetlendirmenin) devamını düşünmekle nimetten bin derece daha leziz manevi bir lezzet kapısı buluyorum
http://www.akabefm.tr.cc
guldemeti
Admin
guldemeti

MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum ALLAH’ım..   Seni Seviyorum ALLAH’ım.. EmptyÇarş. 16 Eyl. 2009 - 0:34

Seni Seviyorum ALLAH’ım.. Icon_sad Seni Seviyorum ALLAH’ım.. Icon_sad
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

MesajKonu: Geri: Seni Seviyorum ALLAH’ım..   Seni Seviyorum ALLAH’ım.. EmptyÇarş. 16 Eyl. 2009 - 19:03

SENİ SEVİYORUM ALLAH(C.C)IM Sad Sad Sad Sad AFFET BİZİ BİLEREK YADA BİLMEYEREK YAPTIKLARIMIZDAN DOLAYI AFFEYLE YA RESULLALAH Sad Sad Sad Sad

1 sayfadaki 1 sayfası