Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

3 Büyüklerden de teklif aldım

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

3 Büyüklerden de teklif aldım Empty
MesajKonu: 3 Büyüklerden de teklif aldım   3 Büyüklerden de teklif aldım EmptySalı 8 Ara. 2009 - 19:16

Kayserispor Kaptanı Ali Turan, 3 büyüklerden transfer teklifleri aldığını söyledi.

Best FM'den Özkan Öztürk'e konuşan Kayserispor'un başarılı kaptanı Ali Turan, ligde oynadıkları son maçta Bursaspor'u 3-0 yenerek liderliğe yükselen takımının durumunu şöyle değerlendirdi.

Sezon başında kimse bize inanmıyordu. Fakat biz takım olarak kendimize çok güvendik. Hocamız bize “kendinize güvenin, bu sezonu ilk 4'ün içinde bitireceğiz” dedi. Biz de inandık.Takım olarak çok iyi motive olduk ve liderliğe kadar yükseldik.

HER ŞEY PARA DEĞİLDİRBizim oturmuş bir takımımız var.Türkiye Kupası'nı almış bir Kayserispor var. Ligin en az gol yiyen takımı ünvanımız var. Süper Lig'de tarihinde ilk kez lider olmuş bir takımımız var. Başarı parayla olabilecek bir şey değil. Takıma bakınca genç bir kadromuz var. Örnek vermek gerekirse Serdar, Furkan ve Ömer Şişmanoğlu Süper Lig'de bu sezon ilk defa oynadı.Kayserispor'da arkadaşlık ve ortam çok iyi durumda. Başarı da zaten bu yüzden geliyor. Her şey para değildir. Kayserispor olarak bu seneki gerçek hedefimiz ligi ilk 3 içinde bitirebilmektir. 3 BÜYÜKLERDEN DE TEKLİF ALDIM Sözleşmem bu sezon sonunda bitiyor. Menejerim aracılığyla 3 büyüklerden gelen teklifler var. Ama ben şu anda Kayserispor'un futbolcusuyum. Sezon sonunda gelen tekliflere bakacağım. Benim için hayırlısı hangisiyse inşallah o olur. Her Türk futbolcusu gibi ben de A Milli Takım'da forma giymek istiyorum. İnşallah bir gün o formayı da giymek kısmet olur.

3 Büyüklerden de teklif aldım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arda'ya rekor teklif
» Fatih Terim'e sürpriz teklif