Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

SANA inandım SANA güvendim

YazarMesaj
SeyyaH
Admin
SeyyaH

SANA inandım SANA güvendim Empty
MesajKonu: SANA inandım SANA güvendim   SANA inandım SANA güvendim EmptyC.tesi 5 Eyl. 2009 - 13:41

SANA inandım SANA güvendim 18161
RABB'imSANA inandım SANA güvendim Nokta. SANA inandım, SANA güvendim, SANA yöneldimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Kapına geldim, üstümdekiler yırtık sökük, karnım aç, susuzum,

gözlerimden akan yaşlar durmak bilmezSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Vücudumun heryanı yara bere, yüreğim vücudumdan ziyade hastaSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Cismim biçare, ruhum beklemekteSANA inandım SANA güvendim Nokta.

RABB'imSANA inandım SANA güvendim Nokta. Acizim, SANA muhtacım, yalnız ve tek SANASANA inandım SANA güvendim Nokta.

SEN hiçbirşeye muhtaç olmayansınSANA inandım SANA güvendim Nokta. İhtiyacımıda bilmiyorumSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Hiç bir şey bilmiyorum, cahilimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Şüphesiz bilen SEN'sin, alim SEN'sinSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Ne aldığım abdest beni rahatlatırSANA inandım SANA güvendim Nokta.Ne kıldığım namazın hakkını verebilirimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Ne de dilim döner SANA niyaz etmem içinSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Aklımda türlü fikirlerSANA inandım SANA güvendim Nokta. Aklıma zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Kulaklarıma acayip sesler gelirSANA inandım SANA güvendim Nokta. Kulaklarıma zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Gözlerim baktıkça yanlışa bakarSANA inandım SANA güvendim Nokta. Gözlerime zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Ellerimin uzandığı şeylerin ne olduğunu bilmemSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Dokunurum olur olmazSANA inandım SANA güvendim Nokta Ellerime zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Ayaklarım beni nereye götürür? Bastığı yerler yangın doluSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Ayaklarıma zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Dilimde oluşup, ağzımdan dökülen kelimeler gerçeği anlatmazSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Ağzıma, dilime zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Yani ben kendime zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta

Ya kapımı çalan kulların? Nedirler? Kimdirler? Neden bana gelirler?

Kullarını anlamam ve kullarına zulüm ederimSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Herşey SEN'i zikir ederken bana ne olur bilmem, SEN'i zikirden uzaklaşırımSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Ey tüm Kemaleti kendinde bulunduran ALLAH'ımSANA inandım SANA güvendim Nokta.

Kendimi SANA teslim etmeye geldimSANA inandım SANA güvendim Nokta. Bir bunu bilirimSANA inandım SANA güvendim Nokta.
http://www.akabefm.tr.cc

SANA inandım SANA güvendim
1 sayfadaki 1 sayfası