Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

Islami Rap - Kadir Gecesi

3 posters
YazarMesaj
SeyyaH
Admin
SeyyaH

Islami Rap - Kadir Gecesi Empty
MesajKonu: Islami Rap - Kadir Gecesi   Islami Rap - Kadir Gecesi EmptyÇarş. 16 Eyl. 2009 - 23:17

http://www.akabefm.tr.cc
guldemeti
Admin
guldemeti

MesajKonu: Geri: Islami Rap - Kadir Gecesi   Islami Rap - Kadir Gecesi EmptyPerş. 17 Eyl. 2009 - 15:10

islami Rap bu konuya ne dersiniz.......kulaga hos ama uygun gormuyorum seyyahcim emegin icin tskr ederim bu konuda fikirlerinizide almak isterim Islami Rap - Kadir Gecesi Icon_wink
SeyyaH
Admin
SeyyaH

MesajKonu: Geri: Islami Rap - Kadir Gecesi   Islami Rap - Kadir Gecesi EmptyPerş. 17 Eyl. 2009 - 16:11

Rap ilahi uygun değil kanısındasınız doğrumu abla bilmem ben fetfa olarak belli bi hocaya flan sormadım ama bi sakıncası varsa detaylarını bilmek isterim tabiiki
http://www.akabefm.tr.cc
guldemeti
Admin
guldemeti

MesajKonu: Geri: Islami Rap - Kadir Gecesi   Islami Rap - Kadir Gecesi EmptyPerş. 17 Eyl. 2009 - 18:17

SeyyaH demiş ki:
Rap ilahi uygun değil kanısındasınız doğrumu abla bilmem ben fetfa olarak belli bi hocaya flan sormadım ama bi sakıncası varsa detaylarını bilmek isterim tabiiki

uygunsuzdur demiyeyim bende hicbir hocaya sormadim ezgiler ilahiler insana bir heyecan bir ask veriyor haa diceksinizki insan vazifesini ilahilerlemi bilcek hayir tabikide ama insani sevke getirir ilahiler rap ilahi cikinca cok oynayan cocuk gordum benim fikrim bu
[_Devrim_]

MesajKonu: Geri: Islami Rap - Kadir Gecesi   Islami Rap - Kadir Gecesi EmptyPerş. 8 Ekim 2009 - 22:03

En basitinden benim ismine bir itirazım var.
İslami Rap, oldukça saçma bir isim.
Rap, Rap'tir.
Müziğin İslamisi olmaz.
Ama müslümanların kaygı duydukları, kulluğa davet, Allahı anma v.s. üzerine yazdıkları sözlerin üzerine bestelenmiş parçaları olur.
İslami Rap diye bir tür olamaz.
Müziğin içersinde RAP bir türdür zaten.

Islami Rap - Kadir Gecesi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KADIR gecesi
» Kadir Gecesi ve Fazîleti
» KADİR GECESİ MESAJLARI
» Kadir Gecesi'nde nasıl dua edelim?
» Kadir Gecesi Kaçıncı Gecedir?