Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

ibretlik bir olay!!!!!

2 posters
YazarMesaj
guldemeti
Admin
guldemeti

ibretlik bir olay!!!!! Empty
MesajKonu: ibretlik bir olay!!!!!   ibretlik bir olay!!!!! EmptyPtsi 28 Eyl. 2009 - 21:59

Annemin yalnızca bir gözü vardı onu hiç sevmiyordum.Babam ben çok küçükken ölmüş annem evi geçindirmek için benim okuduğum okulda temizlikçi olarak çalışıyor du.bir gün okul da bana merhabe demeye gelmişti o an yerin dibine girdim ve hemen ordan uzaklaştım arkadaşlarım bana
aaa annenin yalnız bir gözü var dedi çok utandım.
Eve gidince anneme defol git yanımdan senin gibi bi annem olacağına ölsen daha iyi dedim
annem boynunu büktü:kusura bakma oğlum dedi sessizce
ve odasına gitti çok alındığı belliydi ama hiç üzülmedim çünkü ondan nefret ediyordum
çok çalıştım ve singapura okumaya gittim okulum bitti singapurda kendime bir yuva kurdum.
bir gün kapımız çaldı kapıyı çocuklarım açtı annemi görünce dalga geçip güldüler.Ben hemen yerimden kalktım ve anneme defol evimden çocuklarımı korkutuyorsun dedim annem sessizce:özür dilerim yanlış gelmişim dedi.
birgün eski okulumdan mezuniyet gecesi için davet geldi eşime iş seyahatine gidiyorum dedim.çünkü bi annem olduğunu bilmiyordu.mezuniyet gecesinden sonra sırf meraktan eski evime gittim.Annem ölmüştü
hiç üzülmedim .Komşularına bana vermeleri için bir mektup birakmıştı.
mektupta
Oğlum hayatın boyunca senin utanç kaynağın olduğum için özür dilerim singapura gelip çocuklarını korkuttuğum için çok üzgünüm
biliyormusun oğlum sen küçükken bir kaza geçirmiştin ve bir gözün kör olmuştu
ben bir anne olarak senin tek gözle büyümene razı olamazdım ve bu yüzden TEK GÖZÜMÜ SANA verdim.o gözle benim yerime gördüğünü düşünüyor ve çok mutlu oluyordum

elveda seni çok seven annen
nurun_alanur
Admin
nurun_alanur

MesajKonu: Geri: ibretlik bir olay!!!!!   ibretlik bir olay!!!!! EmptySalı 29 Eyl. 2009 - 2:29

ibretlik bir olay!!!!! Icon_cry rabbim hayirli evlatlar nasip etsin cümle ümmeti muhammede ins..
guldemeti
Admin
guldemeti

MesajKonu: Geri: ibretlik bir olay!!!!!   ibretlik bir olay!!!!! EmptySalı 29 Eyl. 2009 - 13:23

nurun_alanur demiş ki:
ibretlik bir olay!!!!! Icon_cry rabbim hayirli evlatlar nasip etsin cümle ümmeti muhammede ins..

AMIN INS

ibretlik bir olay!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Reha Muhtar'a yazılan ibretlik mektup
» Geçmişe Takılanlar İçin İbretlik Bir Hikâye
» Efendimizi Güldüren Olay....
» Arabistan çölündeki ilahi kum olay