Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

FIKRALAR

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

FIKRALAR Empty
MesajKonu: FIKRALAR   FIKRALAR EmptySalı 29 Eyl. 2009 - 22:26

bir gün yemekhanede yer bulamayan bir öğrenci profösör masasına oturur profösör sinirlenir öküzlerle kuşlar aynı yerde oturamaz der öğrenci cevap verir hadi ben uçtum ozaman der 2.gün hoca öğrenciye sınav yapar altına öküz yazar öğrencide derki hocam buraya adınızı yazmışsınız ama imzayı untmuşsunuz 3. gün profösör öğrenciyi yanına çağrır ve derki yolda gittiğin yerde bir çuval akıl ve birçuval para buldun hangisini alırsın diye sormuş öğreci para diye cevaplamış hoca neden para ben olsam aklı alırım öğrenci cevap verir eee tabi herkez kendisinde olmayanı alır

TEMAL İLE DURSUN ASGERE GİDİ SABAH İŞTİMASINDA KOMUDAN TEMEL OGLUM İSLAMIN ŞARTU KAÇTUR TEMEL DÜŞÜNİ ATAYİ KAFADAN DİYİ 35 TİR TOMUDANIM KOMUDAN BASDI ONADAYAGU TENEL GIDERKEN GORDU DURSUNİ DURSUN SORDU LA NEDİR BUHAL TEMEL TEMEL ANLATTI DURSUN SEN MANYAKMISIN GEL ISLAMIN SARTU 5DUR DEDI DURSUN TEMEL OLUM SEN MANYAKMISIN ADAM35 KABUL ETMEYİ 5Mİ KABUL EDECEK

Olay bir üniversitede profesörle öğrencisi arasında geçer.öğrenci yemekhanede boş yer bulamadığı için profesörün yanına oturur.profesör bu durumu kabullenemez ve çocuğa:ÖKÜZlerle kuşlar bir arada oturmaz der.öğrenci hiç bozuntuya vermeden \'o zaman ben uçayım\'diyerek kalkar.profesör durumu içine sindiremeyince öğrencinin sınavdan kalması için elinden geleni yapar fakat öğrenci bütün soruları eksiksiz cevaplar.bunun üzerine profesör \'sana bi soru sorcam\'der çocuğa.\'yolda karşına 2 kese cıktı birinde PARA birinde AKIL var,hangisini alırdın\'der.öğrenci parayı alırdım deyince profesör be aklı alırdım der.öğrenci karşılık verir:\'doğaldır insan neye ihtiyaç duyarsa onu alır\'çıldırmak üzere olan profesör sınav kağıdına büyük harflerle ÖKÜZ yazarak öğrenciye verir.odadan çıkan öğrenci birkaç dk. sonra gelip seslenir:\'hocam imzanızı atmışsınız ama notum nerede?\'

Zamanın birinde bir köyde köy ağasının azgın ve iyi cins bir boğası varmış. Boğa hergün 8-10 ineği hallediyormuş. O yıllarda tarım teşkilatında mevcut ineklerin ırkının düzeltilmesi amacı ile iyi cins boğalar toplanıp diğer inek-ler ile çiftleştiriliyormuş. fakat ellerindeki boğalar zamanla çiftleşmez hale gelmişler. Bunun üzerine müdür iyi bir para vererek ağanın boğasını satın almış. Boğa teşkilatta çalışmaya başlamış. boğanın çalışmasından herkes memnun, ama bir süre sonra bizim boğa çiftleşme sayısını azaltmış ve çalışmamaya başlamış bunun üzerine müdür ağayı çağırmış durumu ağaya anlatmış. Ağa boğanın kulağına eğilmiş ve bu durumu sormuş Boğanın verdiği cevap: Ağam ben senin evinde iken işçi idim ama buruya gelince DEVLET MEMURU oldum.

bir cenaze kaldırılıyomus cenazenin ardındanda bir köpek ilerliyormus adamın biri sormus cenaze sayibine \"abicim bu köpeğin ne isi vr cenazede adamda \"bu köpek kaynnamı öldüren köpek demis adam öbür adam ise\" abicim sen şu köpeği bana bir 15 günlüğüne versene cenaze sayibi geç kaldın bütün cemat istedi demiş

FIKRALAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FIKRALAR