Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

FIKRALAR

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

FIKRALAR Empty
MesajKonu: FIKRALAR   FIKRALAR EmptyÇarş. 9 Eyl. 2009 - 17:26

bir gün temel maca gider gişeye gelip bir bilet versene der,gişeci sıraya gec der,temel bakınır kimse yok.yine bir bilet verseneder adam yine sıraya gec der.temel kızar basar tokadı adam ne vuruyosun kardeşim der bizim temelde ule bu kalabalıgın icinde benim vurdugumu nerden pileysun der.

temel kahveye gider soguk çay ister kahveci yok der 2. gün kahveci dolaba koyar çayı ve temel gelir tekrar sorar soguk çay var mı var der temel o zaman çayı ısıt getir der Very Happy:D:D

TEMEL bir gün doktora gider ve doktora doktor bey DOKTOR:efendim TEMEL:HaStayımda DOKTOR:sigortalımısn TEMEL:yok doktor bey ben trabzonbzonluyum DOKTOR:ateşin varmı? TEMEL:yok sigara içmem ben

temel ile dursun futbol oynuyomuş temel dursuna öbür dünyada futbol varmıdır diye sormuş dursun önce kim giderse öbür dünyaya mektup yollasın dursun ölmüş temel mektup yazmış sana bir iyi birde kötü haberim var iyisi burda futbol var kötüsü bu haftaki takımda sen de varsın :-):-)

temel ewlenmeyi düşünür arkadaşları ona münasip 3 kişi bulur.biri doktor, bri bankacı diğeride öğretmen. temel öğretmeni seçer arkadaşları -aman temel ii düşün derler temel -düşündüm düşündüm der. sorarlar ndn öğrtmn die temelde:gerdekte doktor:bugün git yarın gel der. bankacı:lütfen sıraya girelim der. ama öğrtmn: hadi bi tekrar daha yapalım der:D:D:D:D..

Konyalının birinin ineği hastalanmış.konyalı Allaha dua etmiş.Allah\'ım eğer ineğim iyileşirse 15 gün oruç tutacağım dmş inek iileşmiş. 15 gün oruç tutmuş. 16. gün inek ölmüş. konyalı ellerini açmış Allah\'ım bu garip kulunu kandırdığını sanma ineği kurbana sayarım orucuda ramazandan düşerim demiş....

adam komadadır yanında ise karısı adam gözleri nemli sesi kısık karısına doğru bakar we konuşur \'ilk işten kowulduğum zaman yanımda idin iflas ettiğim gün oradaydın wurulduğum zaman ilk gözümü açtığımda seni gördüm trafik kazası geçirdiğimde hastanede başucumdaydın..\' kadın takdir edilmenin mutluluğundadır.adam dewam eder \'şimdi komadayım we yine başucumdasın...sonunda anladım ama çok geç oldu YAHU SEN NE UĞURSUZ KADINSIN........\'Smile))

huzur ewinde3 yaşlı kadın azrail gelirse cnmızı alırsa die düşünmüş.brisi buldum bebek taklidi yapalım bizi bebek sanır gider demiş dgrleride onaylamış. br gece azrail gelmiş. geldgni anlamışlar.bri \'mammaa\' digeri \'anneee\' digeride \'ıngaaaa\' dmş. azrailde \'HADİ BAKALIM ATTTAAAAA\'DMŞ...

TEMEL BİR GÜN DERE KENARINDA BİR AĞACIN ALTINDA OTURUYORMUŞ VURMUŞ KEMENÇEYE DIV DIVD DIV DERKEN YANINA BİR TURİST GELMİŞ TEMEL E BAĞIRMIŞ BAĞIRMIŞ BİZİM TEMEL DUYMAMIŞ ADAM SİNİRLENMİŞ KESMİŞ KEMENÇENİN YAYLARINI KARDEŞİM DEMİŞ BU DEREDEN KARŞIYA GEÇEBİLİRMİYİM. TEMEL: (KEMENÇENİN TELİNİ KESTİ YA KIZGIN) HE DEMİŞ GARDEŞUM GEÇERSUN ORASİ SİĞDUR . ADAM ARABAYLA Bİ DALMIŞ BATMIŞ EYVAH ARABAM GİTTİ BEN GİTTİM HANİ BURASI SIĞ İDİ TEMEL: ALLAH ALLAH DEMİN Bİ ÖRDEK GEÇTİ ORDAN SU ÖRDEĞİN BELLERİNE GELİYİDİ SEN NASİ BATTİN ORAYA DAAAA...Smile))

FIKRALAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FIKRALAR