Akabe Forum Radyo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İslami makaleler

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yapRadyo DinleMp3 Dinle Kur'an Dinledini bilgi yarismasi

Kadir İnanır yaban için ne dedi?

YazarMesaj
YILDIZIM
Admin
YILDIZIM

Kadir İnanır yaban için ne dedi? Empty
MesajKonu: Kadir İnanır yaban için ne dedi?   Kadir İnanır yaban için ne dedi? EmptyPerş. 17 Eyl. 2009 - 14:33

Kadir İnanır'dan yola çıkılarak oluşturulan yaban karakterini izleyenler çok beğendi. Peki usta oyuncu ne dedi?

Usta oyuncu Kadir İnanır, "Haneler" programında kendisinden esinlenilerek yapılan Yaban karakteri hakkında konuştu.

Hürriyet gazetesinin haberine göre; eski Türk filmlerinde canlandırdığı karakterleri anımsatan Yaban'ı bazı bölümlerde abartılı bulduğunu söyleyen İnanır, "O genç arkadaş başarılı bir oyuncu. Sadece beni değil, melodram ağırlıklı filmleri de hicvediyorlar.

Benim öyle pek filmim yoktur. Bu çocukların heyecanını kırmak istemiyorum. Sevgiyle karşılıyorum, yeter ki güzel yapsınlar. Yıllarca Ata Demirer de yaptı. Sadece bir noktayı açmak gerek. Bu işler Avrupa'da Amerika'da o kadar kolay değil.

Taklit yaptığın programı, kişiyi telif kanunu korur. Bu sözlerim yanlış anlaşılmasın. Bu program özelinde konuşmuyorum. Tüm sanatçıları ilgilendiren bir sorun bu" dedi.

Kadir İnanır yaban için ne dedi?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kadir gecesi icin gec kaldik ama :(
» YABAN GÜLÜM (bu benim en çok sevdiğim şiirim sizinle paylaşmak istedim ins.beğenirsiniz)
» Muhterem Sâdık Dânâ Efendi Hazretleri ile Sohbet... (4) Allah İçin Kazanmak Allah İçin Harcamak
» Bazı âileler çocukları olması için çırpınırken, bir kısım insanlar da hiç çocuk sahibi olmak istemiyorlar, âdeta bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu doğru bir hareket midir?
» Rabbim bana dedi ki,.........